Výbava

Otázka výbavy byla také zodpovězena hned ze začátku, a to že už základní verze Škody Yeti bude obsahovat nadstandardní výbavu.


Co se týče bezpečnosti, měla by být Škoda Yeti velmi bezpečná a to díky ABS,  čtyřem airbagům, děličům brzdné síly a protiprokluzovému systému. Řidič Škody Yeti dále ocení luxusní výbavu, včetně diagnostiky vnějšího osvětlení, teploměru, světel, pro denní svícení, střešního nosiče, elektrického ovládání všech oken a zpětných zrcátek, či centrální odemykání.

Track, to je název pro střední výbavu vozu, která má v plánu obsahovat poloautomatickou klimatizaci Climatic, vyhříváná zrcátka a sedačky a lakované kliky. Další z verzí Ambition, nabídne doplňující ochranné prvky, jako třeba kolenní vaky, airbagy v opěrátku hlavy, vylepšené mlhovky, volant v kůži, Maxi DOT – počítač, dálkově ovládané centrální zámky, skvělé stereo rádio Blues, obsahující mp3, tempomat, spolehlivá hliníková kola (16“), senzory deště, a spoustu dalších detailů, upevňovacích prvků a úložných prostor.

Nejdražší verzí bude určitě Škoda Yeti Experience, vyznačující ty nejmodernější technologie na trhu, včetně kontroly tlaku v kolech, dvou-zónovou klimatizaci Climatronic, světla, která se přizpůsobí vozovce, vylepšené rádio, asistencí parkování, (17“) litá kola a mnoho dalších komfortních detailů.

Navíc máte na výběr mezi 13ti barevnou paletou barev a metalíz.

škoda yeti